Zainwestuj w Nieruchomości

Inwestycja w nieruchomości, to jedna z najbezpieczniejszych metod lokowania środków finansowych. Ryzyko utraty kapitału jest w tym wypadku wyjątkowo niskie, zaś stopa zysku – szczególnie w obecnych warunkach – wysoka.

Inwestycja w kamienice – na Górnym Śląsku – regionie stale rozwijającym się gospodarczo, atrakcyjnym dla zagranicznych przedsiębiorców, dysponującym niespożytkowanymi zasobami energii i zaangażowania mieszkańców – jest gwarancją sukcesu. Trzeba też zwrócić uwagę, na fakt iż Katowice bardzo dynamicznie prowadzą remonty dróg, budowane są nowe miejsca parkingowe, galerie, powstają kolejne duże biurowce.

Cały rozwój Górnego Śląska powoduje ogromne zapotrzebowanie na mieszkania, dla własnego użytku jak i inwestycyjne pod najem krótko- i długoterminowy.

Nasza spółka w ofercie inwestycyjnej posiada mieszkania od 24 m2 do 168 m2, jedno jak i kilku pokojowe, na życzenie klienta możemy dzielić mieszkanie na pokoje pod najem, jak i kilkupokojowe mieszkanie na mniejsze kawalerki z łazienkami.

Więcej informacji o naszej ofercie oraz pełną prezentację spółki znajdziesz na stronie:
relacje.slaskiekamienice.pl


 

Formularz Inwestora

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

 Zapoznałem/am się z polityką prywatności Zapoznałem/am się z Polityką prywatności (wymagane)

Zapis do newslettera
 TAK

Zapisując się do newslettera wyraża Pan/Pani:
1/ zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę Śląskie Kamienice S.A. z siedzibą w 40-005 Katowice, ul. Moniuszki 10/1 w celu subskrypcji newslettera.
2/ zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219t.j.) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Śląskie Kamienice S.A. z siedzibą w 40-005 Katowice, ul. Moniuszki 10/1