Standard oferowanych mieszkań

– W naszych budynkach przygotowujemy mieszkania o zróżnicowanej wielkości (35-160 metrów kwadratowych), w pełni przygotowane do zamieszkania.
– Wymieniamy instalacje elektryczne, kładziemy nowe podłogi, przygotowujemy w pełni wyposażone nowoczesne łazienki.
– Stuletnie budynki – jeśli istnieje taka możliwość – ocieplamy.
– W naszych kamienicach montujemy nowoczesne kotłownie lub przyłącze do grzewczej sieci miejskiej dostarczające ciepło do każdego z mieszkań jak również na klatki schodowe, które remontujemy i przystosowujemy jako przyjazną przestrzeń wspólną dla mieszkańców budynków.
– W każdym z lokali doprowadzamy nową instalację i indywidualnie dedykowane liczniki pozwalające na oszczędne gospodarowanie energią i płatność jedynie za wykorzystane przez siebie zasoby.
– Na dachach kamienic umieszczamy ekologiczne panele fotowoltaniczne, pobierające energię słoneczną w celu maksymalnego obniżenia kosztów ciepłej wody dla lokatorów.
– Nasze budynki obsługiwane są przez profesjonalną firmę ochroniarską.
– Posesja, na której stoją kamienice zostaje w miarę możliwości ogrodzona, instalujemy bramy otwierane elektronicznie i kamery.
– Place zabaw dla dzieci, trawa, rośliny i drzewa sadzone na podwórzach i przed budynkami sprawiają, że stworzone przez nas miejsca stają się przyjemnym azylem w środku miasta.