Szczęście liczone w metrach…

Jesteśmy świadomi, że świat nigdy nie zmieniał się tak dynamicznie jak w dzisiejszych czasach. Rynek nieruchomości musi nadążać za trendami i dopasować swoje dotychczasowe, jak dotąd dosyć konserwatywne zasady. My – Śląskie Kamienice S.A. lubimy niebanalne rozwiązania, wychodzimy więc ze swoim pomysłem i ukazujemy się w nowej odsłonie „Szczęście mierzone w metrach” całkowicie odmieniając panujące schematy jednocześnie pokazując emocjonalne podejście do swojej pracy.

Miłość do regionu, szacunek do przeszłości i możliwość tworzenia rzeczy całkiem nowych sprawia, że jesteśmy spółką inną niż wszystkie. Każdy pojedynczy element budynku traktujemy wyjątkowo i z pasją. Przywracamy blask i życie starym kamienicom.

Oferowane powierzchnie mogą być przygotowane „pod klucz” oraz wyposażone tak aby spełniały najwyższe oczekiwania, najbardziej wymagających partnerów biznesowych, inwestorów i klientów. Dom kojarzy nam się z poczuciem bezpieczeństwa, z ciepłem, ze szczęściem, dlatego dokładamy wszelkich starań aby stworzyć wyjątkowy, domowy, wspominany przez nas klimat. Zakup nieruchomości przepełniony jest różnymi emocjami. Szybsze bicie serca podczas pierwszego przekręcenia klucza w zamku, rozpierająca nas duma towarzysząca oprowadzaniu bliskich po mieszkaniu, aż wreszcie biorąc głęboki wdech na kanapie – poczucie bezpieczeństwa i myśl „To moje. To moje metry szczęścia”.

Warto podkreślić, że jesteśmy właścicielami budynków dlatego można zakupić pożądaną nieruchomość bez dodatkowych opłat i prowizji. W ofercie można znaleźć zarówno całe kamienice, mieszkania oraz lokale użytkowe do kupienia bądź wynajęcia. Całe wsparcie, obsługa i czas przeznaczony nabywcom jest bezpłatny. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów i rozwoju technologicznego powstała nowa, intuicyjna strona internetowa prezentująca wszystkie dostępne nieruchomości, które można znaleźć z łatwością.

Spółka Śląskie Kamienice S.A. jest częścią holdingu BERG HOLDING S.A.

BERG HOLDING jest konceptem scalającym marki o różnych profilach działania. Oprócz inwestycji w nieruchomości, sukcesywnie rozwijają swoją działalność w takich obszarach jak: nowe technologie, HORECA czy e-commerce. Zawsze potrafimy znaleźć wspólny mianownik dla wszystkich naszych inwestycji. Dzięki otwartości na różne branże podążamy za aktualnymi trendami i przekuwamy nasze poczynania w spektakularne sukcesy.

Compare Listings

Tytuł Cena Status Typ Powierzchnia Cel Sypialnie Łazienki