Szybki kontakt
Aleksandra Kruszelnicka
Dział handlowy
531 064 325
aleksandra.kruszelnicka@slaskiekamienice.pl
Arkadiusz Gluza
Dyrektor ds. inwestycji i kluczowych klientów
696 623 741
arkadiusz.gluza@slaskiekamienice.pl

O firmie

O firmie

Śląskie Kamienice S.A. to spółka stworzona na silnych fundamentach. Pasja tworzenia, miłość do regionu, przywiązanie do miejsc najbliższych, szacunek do przeszłości a także wizje dobrych zmian, rozsądek gospodarowania finansami i doświadczenie – oto podstawa naszych działań. Chcemy wspólnie odkrywać piękno architektury miast Górnego Śląska poprzez złożone inwestycje w budynki mieszkalne.

Zajmujemy się modernizacją zakupionych kamienic. Zaczynając od podstaw wymieniamy wszelkie instalacje elektryczne, wodne i gazowe, montujemy nowe sieci grzewcze, odnawiamy klatki schodowe, podwórka i place przy kamienicach oraz remontujemy wszystkie dostępne lokale mieszkalne i użytkowe. Oferowane przez nas mieszkania przygotowane są „pod klucz” wg potrzeb naszych klientów. Wielu z nich zleca nam także urządzanie swoich mieszkań i wyposażanie ich w odpowiednie meble i dodatki. Wszystko po to, by oferowane powierzchnie spełniały najwyższe standardy oczekiwań naszych partnerów biznesowych.

Jesteśmy świadomi naszego wpływu na wygląd tkanki miejskiej. Z ogromnym szacunkiem do przeszłości podchodzimy do tematu modernizacji elewacji naszych kamienic. Chcemy zachować charakter każdej z nich, a jednocześnie zaoferować nową jakość, która będzie wyróżniała się na tle miasta. Nasze kamienice to budynki o ponad stuletniej historii. Staramy się zachować każdy szczegół i nawiązywać do stylu w jakim został stworzony, ponieważ troska o wspólne dziedzictwo jest dla nas niezwykle ważna.

Ofka Piechniczek

Prezes Zarządu

Kamil Kita

Dyrektor Finansowy